Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

17 вересня в цьому змогли ще раз переконатись студенти ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького спеціальності "Біотехнології та біоінженерія" 1-го та 2-го року навчання ОС "Бакалавр", відвідавши громадський простір Lviv open lab, біотехнологічну лабораторію Makerspase зі своїми кураторами Слободян Соломією Олегівною, Руденко Ольгою Петрівною та викладачкою з дисципліни "Вступ до фаху" Двилюк Іванною Іванівною.

Працівник лабораторії ПрАТ "Ензим", не дозволив сумувати нікому. Зацікавлював студентів, пояснюючи принципи роботи приладів, які застоствуються у біотехнологічих дослідженнях та різноманітними "ноу-хау" у цій галузі. Не залишила байдужими до громадського простору lviv open lab і менеджерка цього закладу, розказавши і показавши для чого створений простір, над якими проєктами працює колектив, та запрошувала до участі наших студентів. Одним словом, екскурсія пройшла "на відмінно"! Залишились задоволеними студенти та доповідачі.

Ольга Руденко, асистентка