Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

24 грудня на факультеті харчових технологій та біотехнології кафедрі біотехнології та радіології відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС "Магістр" за спеціальністю 162 "Біотехнології та біоінженерія" денної і заочної форм навчання.

Екзаменаційна комісія у складі голови кандидата біологічних наук, завідувача лабораторією Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок Левицького Тараса Романовича, заступниці голови, кандидатки технічних наук, доцентки Ромашко Ірини Сергіївни, завідувача кафедри біотехнології та радіології, професора Буцяка Василя Івановича, кандидатки хімічних наук, доцентки кафедри Швед Ольги Василівни, кандидатки сільськогосподарських наук, доцентки кафедри Сварчевської Оксани Зіновіївни, звернула увагу на актуальність тем магістерських робіт, логічність та лаконічність викладу отриманих результатів, вдале обґрунтування висновків.

Вітаємо з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо самореалізації в житті та блискучої кар’єри!
Ольга Руденко, асистентка кафедри біотехногії та радіології