Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

23 червня 2022 року на кафедрі біотехнології та радіології студенти 4-го курсу складали кваліфікаційний іспит. До складу державної екзаменаційної комісії з атестації здобувачів увійшли: голова ДЕК Петрух І. М., заступник голови доцентка Білик О. Я., завідувач кафедри професор Буцяк В. І., доцентки кафедри Сварчевська О. З., Шемедюк Н. П.

Навчання у воєнний час - це складний життєвий виклик не лише для викладачів, а й для студентів. Попри все під час іспиту наші здобувачі показали вміння мобілізувати усі свої сили задля досягнення успішного результату. Старанні та організовані студенти. Безпрецедентна підготовка за консультативної допомоги викладачів уможливили отримання від здобувачів впевнених, вичерпних відповідей на усі запитання.
Щиро вітаємо наших здобувачів з успішно складеним екзаменом та бажаємо нових здобутків, впевненості і вдалого вступу до магістратури. Підтримаємо, допоможемо, навчимо!

Окрема подяка Збройним Силам України за спокій та можливість навчати і вчитись!

Слава Україні!