Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

Під керівництвом викладачів кафедри біотехнології та радіології ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького Н.П.Шемедюк, С.В.Горчин, Н.П.Кіт 25 жовтня відбулося екскурсійне заняття з «Основ української державності, культури та духовності» для студентів 1, 2, 3-х курсів спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» факультету харчових технологій та біотехнології.

У Палаці мистецтв студенти ознайомилися з творами живопису, скульптури, іконопису.
Палац збудовано за проектом архітектора Людвіга де Верні за участю Юліана Цибульського на місці невеликої садиби, яка належала роду Потоцьких. Тепер тут філія Львівської галереї мистецтв, де представлено добірку творів XIV-XVIII ст. Експозицiя розгорнута на другому поверсi. Її вiдкриває зал античного мистецтва. Найкращі Європейські твори XIV-XVIII ст.: українська iкона «Св. Параскева» (XV ст.), полотна М.Базаїтi, Я.Цуккi, С. Рiччi, Ж.-Е. Лiотара, Ж.Герена, Ф.Гойї. Часто у палацi художників вiдбуваються зустрiчi президентiв, конференцiї, презентацiї, камернi концерти.

Кожна картина галереї сповнена дивним життєлюбством, надією та оптимізмом. Побачивши лише одного разу ці твори, хочеться повертатися до них знову і знову, щоб вдихнути радість життя та сподівання на здійснення мрій.

Студенти змогли вдосталь насолодитися культурним надбанням українського та інших європейських народів.

Софія Горчин, ассистент