EN   UA

Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ 

 Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

Нашу студентку 4-го курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Аліну Соболєву було обрано для участі в літній школі від Вроцлавського природничого університету. Захід відбувався у Кракові та Вроцлаві протягом п’яти днів і став неймовірним досвідом для всіх учасників!

Програма була надзвичайно насиченою та цікавою. Ось декілька моментів, які найбільше запам’яталися Аліні:

🔹 Вроцлав – перший день розпочався з екскурсії історичними пам’ятками міста. Після цього учасники відвідали науково-освітній центр Hydropolis, присвячений воді. Вражаючі мультимедійні експозиції в старовинному резервуарі для питної води розповідають про роль води у природі, людському організмі, інженерних системах та культурі.

🔹 Шахта Гвідо у місті Забже – неймовірна можливість зануритися у підземний світ на глибину 320 метрів і побачити умови праці шахтарів, їхнє обладнання та історію гірничої справи.

🔹 Краків – ознайомлення з роботою підприємства MPEC, яке забезпечує теплопостачання та гаряче водопостачання для Кракова. MPEC активно впроваджує екологічні рішення для зменшення шкідливих викидів та підвищення енергоефективності.

🔹 Копальня солі у Величці – унікальний об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. Підземні маршрути проходять через численні тунелі, зали та скульптури, висічені зі солі. Найвідоміший об’єкт – каплиця Святої Кінги.

🔹 Замок Нєджиця (Замок Дунаєць), що розташований на скелі над Чорштинським озером у П’єнінах. Побудований у XIV столітті, він є однією з найважливіших середньовічних фортифікацій регіону.

🔹 Завершення програми – прогулянка історичною частиною Кракова, розповідь цікавих історій та легенд про місто.

💬 «Я дуже вдячна рідному Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Вроцлавському природничому університету за можливість взяти участь у цій цікавій та повчальній програмі!» – ділиться своїми враженнями Аліна.

1

1

1

Пишаємося нашими студентами та бажаємо подальших наукових успіхів!

Доповідь підготувала Христина МАЛИШЕВА, кандидат біологічних наук

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru