КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

На кафедрі реабілітації та здоров’я людини студенти дізнавалися про академічну доброчесність

На кафедрі реабілітації та здоров’я людини ВГЕП 20.05.2021 р. відбулася лекція на тему «Академічна доброчесність». Лекцію провела ст. викладачка Федечко М.Й.

Студенти були ознайомлені з основними положеннями Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-УШ, Закону України «Про вищу освіту», Рекомендаціями Міністерства освіти і науки «Про запобігання корупції» № 1/9-650 від 23.10.2018 року для закладів вищої освіти, Рекомендаціями Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти для закладів вищої освіти щодо розробки та впровадження університетської системи забезпечення академічної доброчесності від 29 жовтня 2019 року.

Лекція відбулася в інтерактивному форматі, студенти відповідали на запитання, після лекції відбулося обговорення.

IMG 20210520 190608