КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

випуск 24 1

10 липня 2024 року випускники спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» отримали диплом про закінчення навчання.

Нелегкий шлях випав на долю цих здобувачів. Своє навчання в Університеті вони розпочали в період «господарювання» карантину внаслідок COVID-19. На жаль, у подальше навчання втрутилася повномасштабна війна, яку принесла на нашу землю російська імперія.

випуск 24 2

випуск 24 3

випуск 24 4

випуск 24 7

Але дякуючи ЗСУ, наші студенти змогли продовжити навчання та успішно скласти єдиний державний кваліфікаційний іспит, який складався із КРОКу 1 та ОСКІ, та отримати диплом бакалавра за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія».

Бажаємо нашим випускникам міцного здоров’я, професійного зростання під мирним небом України.

Низький уклін та глибока вдячність воїнам-захисникам, які дають можливість навчатися нашим дітям.

Допис підготувала Наталія ІВАСИК, доцент

.