КАФЕДРА РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Завідувач кафедри кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Івасик Наталія Орестівна

e mail kafreablvet@gmail.com

1

10 жовтня 2024 року відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри реабілітації та здоров’я людини. У засіданні взяли участь завідувач кафедри Наталія Івасик, керівник гуртка Світлана Ковальчук, асистент Оксана Лаба та здобувачі вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів. Було розглянуто план роботи гуртка на 2024/2025 н. р., обговорено можливу наукову тематику наукових доповідей і публікацій. Гуртківці дізналися про особливості наукових публікацій, вибір теми наукового дослідження, академічну доброчесність, умови участі у конференціях, круглих столах та інших заходах.

1

До Всесвітнього дня серця студенти виступили із такими доповідями та мультимедійними презентаціями своїх наукових тем досліджень: «Роль кардіореабілітації у лікуванні серцевої недостатності», «Кардіореабілітація після аорто-коронарного шунтування у пацієнтів з ішемічною хворобою серця», «Кардіореабілітація пацієнтів з ішемічною хворобою серця та інфарктом міокарда». Під час обговорення визначали, що необхідно змінити, покращити або доробити в своїх тезах.
Запрошуємо усіх студентів, які бажають взяти участь у науковій роботі, долучитися до роботи гуртка.

Допис підготувала Оксана ЛАБА, асистент кафедри реабілітації та здоров’я людини