Logo01213 КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ МОРФОЛОГІЇ І СУДОВОЇ ВЕТЕРИНАРІЇ

Контакти:
e-mail: pathology@lvet.edu.ua

foto1

Згідно з навчальним планом здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, що навчаються на першому курсі спеціальності 211 “Ветеринарна медицина”, з 27 травня до 7 червня 2024 року пройшли навчальну практику з дисципліни “Анатомія тварин”. Її основу складало препарування апаратів та систем органів тіла різних видів тварин. Під час практики, студенти відпрацювали техніку препарування та навики використання спеціалізованих інструментів. Вони повторили і закріпити знання, набуті під час аудиторних занять та покращили розуміння цілісності структури організму.

Отриманий досвід допоможе здобувачам вищої освіти інтегрувати знання анатомії тварин у подальше вивчення фахових дисциплін та сформуватися як фахівці цієї спеціальності.

foto2

foto3

foto4

foto5