emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

фото 1

8-9 листопада 2022 року в онлайн форматі відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького», яка цьогоріч була присвячена 20-річчю створення факультету економіки та менеджменту. Вітальне слово до студентської наукової спільноти виголосили: ідейний натхненник створення факультету професор кафедри інформаційних технологій в менеджменті, кандидат фізико-математичних наук, доцент Кухар Роман Богданович; перший декан, кандидат економічних наук, доцент Поперечний Степан Іванович; декан, кандидат економічних наук, доцент Гримак Олег Ярославович.

Учасників Секції 5 «Соціально-економічний розвиток України в умовах децентралізації» привітав завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович.

фото 2

Учасники конференції представили низку доповідей на актуальні теми сьогодення, зокрема: соціально-економічного розвитку України та державного управління в умовах війни, стану та проблем проведення децентралізації, особливостей формування стратегій розвитку створених територіальних громад, формування молодіжної політики в територіальних громадах, розвитку інформаційного суспільства та становища України у світових рейтингах. Активні учасники конференції отримали сертифікати, а найкращі доповіді - відзначено дипломами.

фото 3

Мар’яна Матвеєва, доцентка