emblema pyta

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович

«Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького» на кафедрі публічного управління та адміністрування

1 2

3-4 травня 2023 року в онлайн форматі відбулася студентська наукова конференція «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького». Вітальне слово до студентської наукової спільноти факультету економіки та менеджменту виголосив декан, кандидат економічних наук, доцент Гримак Олег Ярославович. Учасників Секції 5 «Соціально-економічний розвиток України в умовах децентралізації» привітав завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович.

2

Учасники конференції представили доповіді на актуальні теми, зокрема: державного регулювання політики територіального розвитку в Україні, децентралізації та інноваційного розвитку регіонів України, розвитку об’єднаних територіальних громад в умовах воєнного стану, формування державної соціально-економічної політики щодо виконання бюджетних програм, зарубіжного досвіду формування фінансової системи органів місцевого самоврядування, впливу воєнного стану на фінансову спроможність органів місцевого самоврядування, впливу геополітичних чинників на циклічність криз в соціально-економічному розвитку України.
Активних учасників конференції відзначено сертифікатами (Євген Гащук, Віталій Кушнір), а найкращі доповіді – дипломами (Наталія Зровко, Марія Куриленко, Володимир Лилик, Олеся Маренич, Володимир Максимович) .

3 2

4