КАФЕДРА НОРМАЛЬНОЇ
ТА ПАТОЛОГІЧНОЇ ФІЗІОЛОГІЇ ІМЕНІ С. В. СТОЯНОВСЬКОГО

fb     іnstagram    telegram     e mail

MyCollages 4 1

Учнівський гурток “Основи ветеринарної медицини”, що функціонує при кафедрі нормальної та патологічної фізіології імені С. В. Стояновського Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького під керівництвом доцента Ірини Коломієць, цього року закінчує свою роботу черговою перемогою!

8–9 травня 2024 року Вероніка Кітраль, учениця 10-А класу середньої загальноосвітньої школи № 98 м. Львова, переможниця ІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, представляла Львівщину у Києві на ІІІ етапі конкурсу-захисту. Учениця брала участь у роботі секції: “Технологія виробництва продуктів тваринництва та ветеринарна медицина”. Вероніка Кітраль доповіла основні результати наукової роботи на тему “Фізіологічний стан організму хом’яків залежно від типологічних особливостей нервової системи”.
Захист учнівський робіт відбувався в онлайн-режимі. Впродовж двох днів учні мали можливість долучитися як до постерного захисту, так і наукової конференції у вигляді презентації перед фаховим компетентним журі. Кожен із двох етапів супроводжувався різноманітними запитаннями, обговореннями та цікавими дискусіями.

Вероніка Кітраль успішно впоралася з усіма завданнями, кваліфіковано представила опрацьовані результати дослідження та вміло, впевнено давала розгорнуті відповіді на запитання журі. Для унаочнення, Вероніка продемонструвала членам журі своїх маленьких улюбленців – Джунгарських хом’яків. Адже вони спочатку надихнули її до написання наукової роботи, а потім стали частиною її наукового експерименту.
15 травня 2024 року в режимі онлайн під час прямої трансляції на YouTube відбулася Церемонія оголошення результатів фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. Серед результатів наймасштабнішої інтелектуальної події року стало відомо, що Вероніка Кітраль серед 15 учасників з усієї України отримала третє призове місце у секції.
27 травня 2024 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців Львівської області, які посіли призові місця у різних секціях.

Вітаємо Вероніку з успішним захистом! Бажаємо творчих злетів, реалізації наукових задумів і чекаємо гостинно у стінах нашого Університету.

Ірина КОЛОМІЄЦЬ