EN   UA

emblema

 

 КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

 

зображення viber 2025 04 28 13 57 53 194

9 квітня 2025 року відбулося відкрите практичне заняття доцента кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Світлана Попадюк для студентів 3 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» з дисципліни «Конярство». Тема заняття: «Кінська упряж, вози, запряжка, сідла і сідлання коней».

Заняття провели відповідно до чітко розробленого плану, складеного згідно з робочою програмою та календарно-тематичним планом навчальної дисципліни. Під час заняття викладач ефективно використовувала наочні матеріали (зразки елементів упряжі, муляжі коней), а також мультимедійні засоби для демонстрації циклу презентацій і відеоматеріалів за темою. Це сприяло високій результативності заняття та продемонструвало належний рівень засвоєння здобувачами теоретичних і практичних знань, а також умінь застосовувати їх на практиці.

Детальніше: Відкрите заняття з дисципліни «Конярство»

1744872505409

Науково-педагогічні працівники кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва, в. о. завідувача, доцент Роман Осередчук, доценти Василь Приймич, Володимир Дутка, Наталія Мазур 10 квітня відвідали семінар-тренінг на тему «Перевірка курсових робіт у системі StrikePlagiarism через Moodle». Семінар проводили представниця академічної антиплагіатної системи «StrikePlagiarism» Анна Чудак та Орест Кацараба, який є відповідальним за дотримання принципів академічної етики в нашому Університеті.

Детальніше: Невтомно навчаємо і навчаємося…

1742289307185

9 березня 2025 року у нашому Університеті за сприяння адміністрації та КЗ ЛОР «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді» відбувся другий етап конкурсу-захисту наукових робіт школярів Львівської обласної Малої академії наук. Відділення екології та аграрних наук були представлені трьома секціями: агрономія, технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина, лісове та садово-паркове господарство.

У вітальному слові до учасників та їхніх наукових керівників звернувся проректор з наукової роботи доцент Олег Федець, який наголосив, що Львівський національний університет ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького є базою для майбутніх студентів, де вони зможуть реалізувати себе у науковій сфері.

Детальніше: Другий етап конкурсу-захисту наукових робіт школярів

фото 1 16

Днями у межах реалізації проекту SULAWE-ERASMUS-EDU-2022-CBHE (101083023) «Стале тваринництво та добробут тварин» (SULAWE) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП) відбувся Міжнародний семінар «Оцінка сталості ферм як інструменту успішної трансформації сільського господарства» (Farm sustainability assessment as a tool for successful transformation of agriculture), який було проведено з метою надання слухачам знань щодо принципів сталого розвитку, та формування навичок і компетенцій з оцінювання реальних виробничих ферм.

Детальніше: Міжнародний семінар «Оцінка сталості ферм як інструменту успішної трансформації сільського...

зображення viber 2025 03 07 13 01 25 608

5 березня 2025 року відбулася робоча зустріч гарантів, представників робочих груп  та стейкхолдерів щодо обговорення освітніх програм «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» (бакалаврський та магістерський освітні рівні), «Зоофізіотерапія та благополуччя тварин» і «Бджільництво» (магістерський освітній рівень) спеціальності Н2 Тваринництво для набору здобувачів 2025–2026 навчального року.

Детальніше: Обговорення освітніх програм спеціальності Н2 Тваринництво