emblema

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

З 15 листопада по 22 грудня 2023 року доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва Наталія Гордійчук пройшла курс підвищення кваліфікації у Львівському національному університеті природокористування.

Результатом прослуханого курсу підвищення кваліфікації є удосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення й розширення професійних знань, професійних компетентностей, набуття досвіду впровадження науково-дослідної і викладацької діяльності з навчальної дисципліни: “Етологія тварин” зі спеціальності 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”.

Допис підготувала Наталія Гордійчук, доцент кафедри технології виробництва та переробки продукції тваринництва