emblema

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА

В.о. завідувача кафедри,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Осередчук Роман Степанович

Doods PodsBone 26Nov2014 5 e1436885746896

Зоофізіотерапія у сучасному світі – це не просто нова модна тенденція, а важлива складова комплексного підходу до здоров’я та благополуччя тварин. Вона поєднує в собі наукові знання, практичні навички та щиру любов до тварин, створюючи гармонійний та ефективний метод допомоги нашим чотирилапим друзям. У світі, де турбота про тварин стає все більш пріоритетною, зоофізіотерапія відіграє ключову роль у забезпеченні здоров’я та благополуччя наших улюбленців.

429568687 365144206333715 5999735788345318058 n

Професійна діяльність зоофізіотерапевтів спрямована на поліпшення фізичного стану тварин шляхом правильного догляду, утримання, годівлі тварин та наданні їм необхідної допомоги методами фізичної реабілітації з метою зменшення болю, покращення рухливості та відновлення функцій після травм або операцій. Фахівці цієї галузі відіграють важливу роль у профілактиці захворювань. Регулярні фізіотерапевтичні сеанси можуть запобігти розвитку хронічних хвороб, підтримувати оптимальний фізичний стан, знизити стрес та тривожність, покращити загальний настрій та якість життя, особливо тваринам, які пережили травматичні події або зміни в умовах проживання.

Освітня програма «Зоофізіотерапія та благополуччя тварин» є унікальною завдяки своєму комплексному підходу, практичній орієнтованості, висококваліфікованим викладачам та інноваційним методикам. Вона надає здобувачам всі необхідні знання та навички для успішної кар’єри у сфері зоофізіотерапії, а також сприяє розвитку етичного та відповідального ставлення до тварин. Це робить програму неперевершеною та надзвичайно цінною для майбутніх фахівців у цій галузі.

Випускники освітньої програми «Зоофізіотерапія та благополуччя тварин» матимуть широкі можливості для працевлаштування завдяки своїм спеціалізованим знанням та навичкам. Вони можуть знайти роботу у:

• ветеринарних клініках;
  • реабілітаційних центрах для тварин;
  • кінологічних центрах
  • грумер-салонах;
  • зоомагазинах та центрах з догляду за тваринами;
  • науково-дослідних установах;
  • закладах вищої освіти;
  • зоологічних парках та заповідниках;
  • відкрити власну справу.