Студентський науковий гурток "Управлінець"
Керівник: Матвеєва М.П.
Координатори: Вороний І.В., Ярошович В.І.

16

Збірник тез науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Публічне управління та адміністрування в умовах загрози національній безпеці України" << переглянути >>

Студентські публікації 2017-2021<<переглянути>>

Студентські публікації 2022-2023<<переглянути>>

ОБОВ’ЯЗКОВІ ДИСЦИПЛІНИ 2023-2024 н.р.

1 Менеджмент організацій
2 Стратегічний менеджмент
3 Регіонально-адміністративний менеджмент
4 Публічне управління та адміністрування
5 Методологія та організація наукових досліджень
6 Системний аналіз в публічному управлінні
7 Організація діяльності державного службовця
8 Електронне урядування та електронна демократія
9 Державні фінанси та бюджетування
10 Цивільний захист
11 Кадрова політика в органах публічної влади
12 Іноземна мова за професійним спрямуванням
13 Соціальна та корпоративна відповідальність
14 Управління персоналом

ВИБІРКОВІ ДИСЦИПЛІНИ 2023-2024 н.р.

1 Публічне управління в контексті національної безпеки
2 Децентралізація та місцеве самоврядування
3 Економічна безпека
4 Прогнозування і макроекономічне планування
5 Публічне управління в господарсько-економічній сфері
6 Основи управлінського консультування
7 Антикризове управління в публічному секторі
8 Міжнародні організації
9 Функціонування неурядових організацій в публічній сфері
10 Організація забезпечення адміністративних послуг
11 Аудит і оцінювання управлінської діяльності
12 Технології публічних закупівель
13 Управлінська етика та регламент в публічному адмініструванні
14 Інтелектуальна власність
15 Техніка адміністративної діяльності

Навчальний посібник "Державна політика гуманітарної безпеки у контексті становлення громадянського суспільства в Україні"

Анотований звіт за завершеною науково-дослідною роботою <<переглянути>>

Наукові публікації 2022-2023 <<переглянути>>

Наукові публікації 2017-2021 <<переглянути>>

2023 рік

Освітньо-професійна програма "Публічне управління та адміністрування" <<переглянути>>

Навчальний план (денна форма навчання) <<переглянути>>

2022 рік

Освітньо-професійна програма "Публічне управління та адміністрування" <<переглянути>>

Навчальний план (денна форма навчання) <<переглянути>>

2021 рік

Навчальний план (денна форма навчання) << переглянути>>

1 семестр

Результати опитування 1 семестр

2 семестр

Результати опитування 2 мсеместр

3 семестр

Результати опитування 3 семестр

Анкета для опитування студентів щодо дотримання академічної доброчесності під час реалізації освітньо-професійної програми

Результати опитування 2020-2021 н.р.

Результати опитування 2021-2022 н.р.

Анкета для опитування здобувачів вищої освіти щодо якості освітньої програми 281 "Публічне управління та адміністрування"

Результати опитування 2020-2021 н.р.

Результати опитування 2021-2022 н.р.

Анкета щодо розуміння науково-педагогічними, педагогічними, іншими працівниками політики академічної доброчесності, яка проводиться в Університеті

Результати опитування

Кафедра публічного управління та адміністрування заснована на базі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, яка розширила напрями підготовки фахівців, та у квітні 2016 р. була перейменована у кафедру публічного управління та адміністрування.
За період існування кафедру очолювали: к.е.н., доц. Пенцак Т.Г. ( 2016-2017 рр.) та д.н. з держ.управ., проф. Парубчак І.О. ( 2017 р. – по даний час).
На кафедрі здійснюється підготовка студентів за другим рівнем вищої освіти (магістерським) за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», підвищення кваліфікації і отримання додаткової післядипломної освіти, викладаються дисципліни для студентів першого та другого рівнів вищої освіти (бакалаврського та магістерського) галузі знань «Управління та адміністрування».
Підготовку майбутніх фахівців у сфері публічного управління та бізнес-адміністрування забезпечує науково-педагогічний склад кафедри: 2 доктори наук з державного управління, 2 кандидати наук з державного управління та 5 кандидатів економічних наук. Вагомий внесок у розвиток кафедри зробили професори Парубчак І.О. та Балашов А.М.; доценти Вороний І.В., Гринишин Г.М., Матвеєва М.П., Пенцак Т.Г., Радух. Н.Б.; старший викладач Харечко Д.О.; асистент Ярошович В.І.; лаборант Ковальська І.Є.
Колектив кафедри працює над науково-дослідною темою «Інвестиційно-інноваційні механізми соціально-економічного розвитку держави в умовах трансформації системи публічного управління». У здобутку кафедри налічується: 3 навчальні посібники, 7 монографій та понад 370 статей у фахових наукових виданнях, в тому числі і закордонних.
На базі кафедри діє студентський науковий гурток. Щорічно науково-педагогічні працівники кафедри та студенти-гуртківці беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях і семінарах.
Налагоджено тісну наукову співпрацю з багатьма спорідненими кафедрами навчальних закладів України, а також за кордоном, зокрема укладено договір про співпрацю з Вищою школою управління «Edukacja» (м. Вроцлав, Польща).
Високий науковий потенціал професорсько-викладацького складу кафедри дозволяє забезпечити належний рівень підготовки фахівців для роботи у нових соціально-економічних умовах.

>>Стратегія кафедри<<

>>Основні завдання розвитку кафедри<<