КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

IMG 20210615 133723

14.06.2021 на кафедрі водних біоресурсів та аквакультури пройшло засідання ради  роботодавців в якому прийняли участь Свіщов В.О., Ратич Д.О., Янінович Й.Є., Швергун Р.Б., Зварич І.І., Піддубний С.Г., Яремко В.І., Шульце К.В., Габуда О.А., Ковальчук О.М., Депа Р.І., Пиндзин І.В., Черник В.І. та викладачі кафедри Лобойко Ю.В, Божик В.Й., Пукало П.Я., Сенечин В.В., Барило Є.О., Вачко Ю.Р., Крушельницька О.В.

Учасники засідання обмінялися думками щодо змісту освітніх програм за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» і її адаптації до сучасних вимог, змісту освітніх компонентів та фахових компетентностей. Стейкхолдери висловили підтримку подальшого розвитку даних освітніх програм та обговорили умови подальшої співпраці, а також висловили пропозиції щодо покращення існуючих освітніх програм та можливості практичної підготовки майбутніх фахівців.