КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

Збалансоване харчування людини — це вже не тренд, а необхідність. Тому потреба забезпечення таким якісним, поживним, повноцінним екопродуктом, як риба, на сьогодні є дуже актуальним. Враховуючи важливість рибної продукції, її якості, безпеки, та екологічності, ми готуємо фахівців, які зможуть створити продукт найвищої якості. Або ж започаткувати власний бізнес з вирощування декоративних та промислових аквакультур.

Також популярними на ринку праці є фахівці з декоративної аквакультури та аквадизайну. Наші випускники працюють в океанаріумах та в інших державних і приватних підприємствах, які займаються створенням і обслуговуванням декоративних аквасистем. Або ж створюють власне підприємство, адже попит на такі послуги дуже високий.
Для вступу необхідно:
БЮДЖЕТ:
Мультипредметний тест, що складається з 3 предметів:
- українська мова БЕЗ ЛІТЕРАТУРИ
- математика
- історія України
або ЗНО 2019-2021 рр.
мотиваційний лист
*мотиваційний лист буле впливатиме за умови, що абітурієнти матимуть однаковий бал.
КОНТРАКТ: лише мотиваційний лист
Відкривай своє майбутнє разом з нами!