КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

1

Дорогі студенти першого курсу спеціальності Водні біоресурси та аквакультура!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року та Днем знань. Цього року 1 вересня не схоже на свято попередніх років. Вже більше як півроку ми живемо в умовах повномасштабної війни. Проте, жодні перешкоди не завадять прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень, до перемог. Щиро радіємо, що наперекір війні ми спроможні розпочати новий навчальний рік.

3

Сьогодні для вас починається дорога в майбутнє, де ви здобудете нові знання та зустрінете добрих і надійних друзів. Хочемо побажати, щоб здобуті знання стали міцним фундаментом, а життєвий шлях був цікавим та повним успіхів у добрих справах! Нехай у Вашому житті завжди буде можливість вчитися і знаходити знання, ніколи не втрачайте прагнення до пізнання і мудрості! Бажаємо усім у новому навчальному році вдалого старту з вірою в Перемогу! Слава Україні!

4

2

З повагою, колектив кафедри Водних біоресурсів та аквакультури