КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

Керівництво Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького висловлює щирі слова вдячності Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Водні біоресурси та аквакультура» другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура.

Сертифікат про акредитацію магістратури

Дякуємо за професійну та об’єктивну роботу експертної групи (Матвієнко Наталії Миколаївні, Димчуку Анатолію Васильовичу, Горкавій Маргариті Геннадіївні) та галузевої експертної ради, а також за надані ними випусковій кафедрі та університету в цілому пропозиції та рекомендації, які здатні покращити освітню програму.
Декан біолого-технологічного факультету дякує: завідувачу кафедри водних біоресурсів та аквакультури Лобойку Юрію Васильовичу за злагоджену і добре організовану роботу кафедри; науково-педагогічним працівникам факультету; адміністрації й структурним підрозділам університету; роботодавцям та здобувачам вищої освіти, і вітає всіх з успішним проходженням акредитації!!!