КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

Студенти 4 курсу БТФ за спеціальністю «Водні біоресурси та аквакультура» разом із викладачем Ольгою Яремко провели виїзне лабораторно-практичне заняття на підприємстві «Укрриба».

До заняття на підприємстві студенти активно підготувалися, адже теоретичний матеріал вивчили, а практичне зацікавлення перевершило сподівання. Тут ми мали можливість ознайомитися із рибною продукцією, яка завозиться на підприємство та способами її переробки. Цікава фахова розмова велася у кожному цеху з кожного виду переробки риби (дефростація (розморожування) риби та рибної продукції, соління, маринування, коптіння) та камері зберігання готової рибної продукції.
Щиро дякуємо співробітнику ПП «Укрриба» Андрію Богдановичу Канціру та працівникам за змістовну розповідь та практичне ознайомлення із виробничими процесами при переробці риби.

Ольга Яремко, асистент кафедри водних біоресурсів та аквакультури