КАФЕДРА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА АКВАКУЛЬТУРИ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських наук,
  професор Лобойко Юрій Васильович

До Всесвітнього дня дикої природи на кафедрі «Водних біоресурсів та аквакультури» Біолого-Технологічного Факультету проведено захід асистентом Барило Євгенією Олександрівною.

18.03.19

Студенти ознайомилися з діяльністю міжнародних організацій по захисту дикої фауни (CITES, WWF, IUCN) та участтю України у даних організаціях. Також були підняті питання щодо проблем збереження та відновлення зникаючих видів риб.

Через людський фактор впливу спостерігається зростаюча тенденція до зниження видового різноманіття риб у водоймах України. Зокрема через неконтрольований вилов, знищення ключових шляхів міграції, забруднення водойм.

Дика фауна та флора є незамінною частиною природних систем землі, які мають охоронятися. Проблеми збереження довкілля та його окремих складових вже давно стали окремим та значним за обсягом напрямком міжнародного співробітництва світової спільноти.

Євгенія Барило