ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я

доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

іnstagram    telegramm      vstupp

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти активно здійснює підготовку експертів із акредитації освітніх програм.
28-29 листопада в Комп’ютерній академії ІТ Step відбувся тренінг експертів із акредитації освітніх програм, у якому взяли участь наші викладачі: завідувач кафедри екології, професор Роман Параняк, доцент кафедри екології Богдана Калин, доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Володимир Салата. А 5-6 грудня тренінг відбувся в Українському католицькому університеті, його учасником був доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Олег Дашковський.

Треніг був спрямований на набуття практичних навичок майбутніми експертами. Обговорювали зміни в процедурі акредитації освітніх програм, критерії оцінювання якості освітньої програми та роль експертів. Під час тренінгу аналізували вимоги до звіту про самооцінювання, ознайомилися із складанням плану візиту і розподілом ролей у групі експертів, моделювали проблемні ситуації, які можуть виникнути під час проведення експертизи, та знаходили форми і методи їх вирішення.