ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я

доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

іnstagram    telegramm      vstupp

Одним із шляхів забезпечення якості освіти та зменшення розриву між теоретичною та практичною підготовкою здобувачів вищої освіти є тісна співпраця університету і роботодавців. Взаємодія з роботодавцями розпочинається зі спільної розробки нормативної бази - стандартів вищої освіти, освітніх програм та навчальних планів. Також роботодавці беруть участь у проведенні навчальних занять, організації й проведенні виробничих практик, консультуванні при виконанні кваліфікаційних робіт, участь у роботі екзаменаційних комісій при підсумковій атестації, організації курсів підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників.

10 грудня під час відзначення Тижня права відбувся круглий стіл за участі декана факультету ветеринарної гігієни, екології та права Руслана Пеленя, гаранта освітньої програми «Право» професора Василя Андріїва, голови методичної комісії факультету Наталії Сливки, голови методичної комісії спеціальності «Право» Юлії Коверко та роботодавців. Представниками роботодавців були суддя Яворівського суду Наталія Швед, начальник Управління з питань міграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Ірина Росовська, слідчий слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області Микола Шикоряк.
Під час зустрічі обговорили Концепцію реформування юридичної освіти у розрізі потреб професійної діяльності, відповідність змісту освітньо-професійних програм підготовки здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» сучасним реаліям розвитку професії, готовність представників роботодавців до участі в освітньому процесі в університеті.

Переконані, що розвиток партнерства роботодавців та університету сприятиме покращенню якості підготовки фахівців.