EN   UA

ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я 

 00124

Декан, професор, доктор ветеринарних наук   Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

fb
     іnstagram    telegramm      vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

2

15 вересня 2020 року на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права  відбулася традиційна зустріч декана факультету Руслана Пеленя, а також заступників декана Ольги Сухорської та Галини Сус зі старостами студентських груп першого курсу.

Метою зустрічі було ознайомлення із індивідуальним навчальним планом, графіком освітнього процесу,  термінами проведення практик тощо.

 У виступі-зверненні до старост декан наголосив на необхідності співпраці деканату та старостату, докладно пояснив їх обов’язки та права,  зосередив увагу на правилах ведення журналу відвідування занять студентами, своєчасне відпрацювання пропущених занять, а також  дотримання санітарно-епідеміологічних вимог і рекомендацій у складні умови карантину.

З індивідуальним навчальним планом студентів ознайомила заступник декана Ольга Сухорська. Вона пояснила, що індивідуальний навчальний план студента є робочим документом, який містить інформацію про перелік та послідовність вивчення освітніх компонентів, ознайомила із системою оцінювання знань студента.  

Заступник декана з виховної роботи Галина Сус розповіла студентам про виховні заходи, які традиційно проводяться в університеті, а також закликала студентів бути ініціативними у громадській діяльності..

До студентів також звернулася голова студентського самоврядування факультету Анна Сухенко, яка поділилася враженнями від навчання та дозвілля студентів в університеті, а також запросила першокурсників долучатись до студентського самоврядування.

1

На завершенні зустрічі декан факультету Руслан Пеленьо відповів на запитання студентів, а також побажав усім бути здоровими, креативними та успішними.

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru