Триває співпраця із стейкхолдерами на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права
- Деталі
-
Опубліковано: 23 жовтня 2020
-
Перегляди: 1170
У рамках співпраці із стейкхолдерами 22 жовтня на факультеті ветеринарної гігієни, екології та права відбулося обговорення освітньої програми підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» з завідувачами державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках.
Перед обговоренням завідувач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Маріан Сімонов ознайомив колег із матеріально-технічною базою кафедри. Гарант освітньої програми, доктор ветеринарних наук, доцент Володимир Салата розповів про особливості освітньої програми, основні цілі, освітні компоненти, які сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей, а також допомагають досягти програмних результатів навчання.
Усі стейкхолдери одностайно висловилися за підвищення ролі практичної складової у якісній підготовці випускників.
Об’єктивна вимога ринку праці - це розвиток та напрацювання «soft skills» для студентів. Тому навчання повинно відбуватися з урахуванням не лише фундаментальних компетенцій їхнього професіоналізму, але й забезпечення набуття здобувачами вищої освіти соціальних навичок, що відповідають заявленим цілям програми. Це уміння працювати в команді, витривалість, здібність переконувати або йти на компроміс. Стейкхолдери запропонували включити до навчального плану освітньо-професійної програми такі освітні компоненти як психологію, конфліктологію, комунікативний менеджмент тощо.
Зустріч пройшла цікаво і плідно. Низка пропозицій стейкхолдерів будуть враховані під час розроблення освітньо-професійної програми «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» зі спеціальності 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» на наступний навчальний рік.
Наталія Сливка, заступник декана