ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я

доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

іnstagram    telegramm      vstupp

20-21 травня  на базі Сумського національного аграрного університету відбувся XXII Всеукраїнський зліт студентів-лідерів аграрної освіти, у якому взяли участь переможці конкурсів студентських наукових робіт, відмінники, лідери студентського самоврядування. Вони зустрілися, щоб обмінятися досвідом та розширити коло знайомств. Захід відбувався онлайн. Серед учасників – студенти ФВГЕП.

Голова студентського самоврядування університету, студентка 3 курсу ОП "Екологія" Марина Кусик представила свою роботу в дискусійній панелі «Сталий розвиток і екологічна безпека» і перша, з трьох кращих, відзначена сертифікатом (наукова керівничка - доцентка кафедри екології Світлана Кропивка).

Голова студентського самоврядування ФВГЕП, студентка 5 курсу ОП "Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза" Анна Сухенко представила свою роботу на тему «Благополуччя тварин: актуальність для України» (наукова керівничка - доцентка кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М.В.Демчука Надія Магрело).

Щиро вітаємо студентів-лідерів! Наснаги, успіхів, значних досягнень і здобутків!