EN   UA

ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я 

 00124

Декан, професор, доктор ветеринарних наук   Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

fb
     іnstagram    telegramm      vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Насправді викладач – це найбільш успішний студент. Цю нехитру істину успішно осягнули магістранти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» разом зі своєю професоркою Олесею Смолінською. Вони, в рамках вивчення освітнього компонента «Сучасні технології викладання» та відповідної навчальної практики, взяли участь у вебінарі «Освітня інфографіка», зорганізованому ТОВ «Академія цифрового розвитку».

Вивчивши цілі, типи та ресурси, за допомогою яких можна створювати сучасні засоби навчання, магістрантки Наталія Придворова й Олена Заяць, як і гарант освітньої програми Олеся Смолінська, успішно, з високими результатами, пройшли тестування та отримали відповідні сертифікати.

Здобутий досвід стане в нагоді майбутнім викладачам не тільки в царині створення інфографіки, а й в організації такої форми практичного навчання, як вебінар, оскільки організатори подбали і про трансляцію, і про інтерактив, і про тестування, і про сертифікати, що суттєво заохотило учасників до глибшого вивчення освітнього змісту.

Допис підготувала магістрантка ОПП «Освітні, педагогічні науки» Олена Заяць

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru