EN   UA

ФАКУЛЬТЕТ ГРОМАДСЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ЗДОРОВ'Я 

 00124

Декан, професор, доктор ветеринарних наук   Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна
доцент, кандидат ветеринарних наук Сус Галина Володимирівна

fb
     іnstagram    telegramm      vstupp

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

4 липня 2019 року на факультеті ветеринарної гігієни. екології та права відбулась урочиста вчена рада з нагоди вручення дипломів випускникам факультету.

Так швидко минули чотири роки навчання! Студентське життя вже позаду, успішно складена підсумкова атестація. Багато було труднощів, але в пам’яті залишається тільки хороше. Попереду – ще більша робота: побудова кар’єри та сім’ї. Студентів-випускників із успішним завершенням навчання привітав проректор з навчально-методичної роботи Ігор Двилюк, декан факультету ветеринарної медицини Юрій Стронський та завідувач кафедри екології професор Роман Параняк.
Наказ про присвоєння ОКР «Бакалавр» оголосила заступник декана факультету Ольга Сухорська.
Дипломи з відзнакою отримали студенти-екологи – Кулай Софія, Дічева Марцеліна та Коцан Богдан, а також студенти-правники – Крупа Ельвіра і Наливайко Андрій.
Із словами привітань звернулась до своїх вихованців наставник – доцент кафедри екології Богдана Калин. Вона побажала випускникам щасливої життєвої дороги, хороших друзів і, звісно, гідно здолати всі випробування долі!
Студентів-випускників привітала голова профкому студентів та аспірантів – Соломія Мосевич.
У вітальному слові до випускників, декан факультету Руслан Пеленьо наголосив на тому, що успіх приходить до тих, хто постійно працює над собою, а невдачі – це лише привід зміцнити власний характер: «Я впевнений, що ви з хороших студентів станете хорошими фахівцями. Досягши творчих успіхів, намагайтеся не розгубити студентських друзів. Через багато років Ви зрозумієте: цей період життя був найкращим». Попри все, нехай далі випускників чекає ще багато не менш прекрасних митей життя!
Колектив факультету ветеринарної гігієни. екології та права щиро вітає своїх випускників! Нехай отримані знання стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин! Божого благословення, щедрої долі, вірних друзів, оптимізму та невичерпної енергії!
Офіційна церемонія вручення дипломів завершилась, випускники сфотографувалися на згадку разом з керівництвом університету та факультету, але не завершилась робота над собою! Тому наснаги випускникам у головному!

Сподіваємось вже скоро побачитись зі своїми вихованцями у нових статусах та почути про їх перші професійні успіхи. Легкої дороги Вам, друзі!

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru