01

КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

10
Колектив кафедри фармакології та токсикології взяв участь у вебінарах «Основи наукометрії», що відбулися з 6 по 13 жовтня, які організувала компанія Clarivate Analytics .
Викладачі навчалися визначати показники, дізналися про абсолютні та нормалізовані метрики, що використовують для оцінки впливу науковця, що таке високоцитовані роботи та високоцитовані науковці, як визначаються Citation Laureates™, та яким чином вони пов’язані з Нобелівською премією. У практичному блоці викладачі дізнавалися як працювати з профілем автора у Web of Science, а також « Куди зник Publons?», як поєднати кілька колекцій документів одного автора. Після проходження вебінару усі отримали новий досвід та сертифікати учасників.