КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

FB IMG 1695637299392

Вітаємо іноземних студентів 4 курсу ФВМ із завершенням дисципліни “Ветеринарна токсикологія”.
Під час вивчення дисципліни студенти засвоїли базові знання із загальної та спеціальної частин токсикології, а саме: вивчили токсикокінетику й токсикодинаміку ксенобіотичних речовин й параметри токсикометрії, набули навиків у діагностиці, лікуванні та профілактиці отруєнь, засвоїли методи виявлення ксенобіотиків у досліджуваному матеріалі, та оформили відповідну документацію (супровідний лист).

FB IMG 1695637305660
На завершальному занятті, студенти розповіли про випадки отруєнь тварин у своїх країнах, а також поділилися спостереженнями щодо лікування.
доцент кафедри Леськів Х.Я