КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

20240520 131012

16–17 травня відбулася конференція “Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького”, на якій гуртківці кафедри фармакології та токсикології представили свої роботи на конференції. Усі доповіді були цікавими, теми актуальними та найголовніше студенти отримали задоволення як від проведення власних досліджень, так і від виступу для широкої аудиторії професорсько-викладацького складу та своїх одногрупників. Участь у конференції значно збагачує навчальний та професійний досвід студента, а також сприяє його подальшому розвитку в обраній галузі.

Вдячні організаторам конференції, факультету ветеринарної медицини, науковим керівникам та усім, хто долучився до заходу. Особлива подяка нашим гуртківцям, які виступили з доповідями: Дарині Сабов та Назару Кондратюку – “Ефективність целексибу за експериментально змодельованого запального процесу в білих щурів”, Юлії Павлюк та Олегу Калапуцу – “Дослідження протизапальних і аналгетичних властивостей мазі «дібуталястин» на моделі індукованого запалення в щурів”, Анні Поєнко, Ользі Васильчук – “Використання лікарських рослин у ветеринарній медицині: Перспективи та можливості”, Ользі Садовській, Вікторії Ходакіській – “Вплив протизапальних препаратів на організм тварин. актуальні препарати”, Остапу Кіндифорі “Лікувально-профілактичні заходи на птахофабриці по вирощуванню бройлерів на господарстві к-агроінвест”, Анні Соловій, Оксані Станішевській, Смичок Тарасу – “Вплив метісевіту на активність системи антиоксидантного захисту організму поросят за умов нітратно-нітритного навантаження”, Миколі Сусолу – “Канабідіол – перспективи використання у ветеринарії”, Дзвениславі Чорнейко та Коник Ірині – “Аналіз попиту протимікробних препаратів у місті Cтрий”.

Допис підготувала Христина ЛЕСЬКІВ