label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

вул. Тершаківців 11
телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Доцент кафедри менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького Франчук Ірина зустрілася з директоркою Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців , Рогатинської міської ради Івано-Франківської області пані Мирославою Василівною та заступником директора ліцею з навчально-виховної роботи Лесею Богданівною та учнями 11 класу . Вона ознайомила їх зі спеціальностями за якими Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького здійснює підготовку бакалаврів і магістрів.

1

2
11класу . Вона також ознайомила їх зі спеціальностями за якими Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького здійснює підготовку бакалаврів і магістрів.

3

4
Хотілобся висловити велику подяку керівникам даних навчальних закладів в сприянні проведення профорієнтаційної роботи.