label КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ

телефон 239-26-19,
е-mail: mened@lvet.edu.ua

Screenshot 84

18 березня 2024 року на кафедрі менеджменту відбувся захист звітів за результатами проходження виробничої практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 “Менеджмент”.

Screenshot 85

Виробнича практика для майбутнього менеджера є надзвичайно важливою і невід’ємною ланкою всього навчального процесу і, зокрема, отримання повноцінної вищої освіти. Основне завдання її полягає в закріпленні теоретичних знань, набутих під час навчання в Університеті, а також оволодіння практичними навиками роботи з обраної спеціальності.

За час проходження практики здобувачі вищої освіти набули практичних навичок з фаху на посаді менеджера-стажера у господарствах різних організаційно-правових форм Львівської області.

Допис підготував Богдан Батюк, доцент