logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

26 грудня 2022 р. на факультеті громадського розвитку та здоров’я відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт на здобуття освітнього ступеня магістра права. Представлені до захисту кваліфікаційні роботи стосувалися актуальних та важливих питань сьогодення, серед яких торгівля людьми, медіація як альтернативний спосіб розв’язання господарських спорів, правове регулювання інтелектуальної власності у ІТ сфері тощо.

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» впевнено презентували отримані результати досліджень та обґрунтовано відповідали на запитання голови та членів екзаменаційної комісії.
Вітаємо магістрів права та бажаємо їм успішної кар'єри в юриспруденції!