EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

Однією із дисциплін, які представлені у каталозі навчальних дисциплін вільного вибору для здобувачів першого рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» є кримінально-виконавче право. Метою цієї навчальної дисципліни є визначення принципів виконання кримінальних покарань, правового статусу засуджених, гарантій захисту їхніх прав, законних інтересів та обов'язків, а також порядку застосування до них заходів впливу з метою виправлення і ресоціалізації.

2

3
Цього тижня до проведення заняття із цієї вибіркової дисципліни долучилися працівники Державної установи «Львівська установа виконання покарань (№19)». Під час заняття запрошені гості ознайомили здобувачів освіти з організаційною структурою Установи та категоріями осіб, які відбувають у ній покарання, їхніми правами та обов’язками, особливостями відбування покарань різними категоріями осіб, умовами відбування покарань, а ще відповіли на численні запитання студентів.
Окрім цього в.о. завідувача кафедри права Юлія Коверко та професор Богдан Телефанко разом із гостями окреслили перспективи подальшої співпраці у викладанні кримінально-виконавчого права та можливості проходження студентами виробничої практики на базі Установи.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru