logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

7 березня відбулася чергове засідання Юридичної клініки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, під час якого було представлено нових студентів-консультантів – здобувачів вищої освіти за ОПП «Право» старших курсів, які прийшли на зміну випускникам. Завідувач Юридичної клініки Богдан Мелех роз’яснив новим учасникам мету, завдання та принципи роботи Клініки, ознайомив з нормативними актами, які регламентують її діяльність, а також правами та обов'язками студентів-консультантів.

Також під час засідання було окреслено напрями роботи Клініки на цей навчальний семестр, серед яких консультування малозабезпечених і найбільш соціально вразливих верств населення, а ще проведення правоосвітньої роботи. Зокрема студенти-консультанти під керівництвом уповноваженої особа з питань запобігання та виявлення корупції Христини Кульгавець вивчили правила інтелектуальної гри «Антикорупційна мафія», щоб уже найближчим часом поряд із правоосвітніми заходами проводити її для студентів інших спеціальностей з метою вироблення у них навичок роботи в команді, уміння аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення.