logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

IMG 20230502 170953
Традиційно в травні у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького проходить конференція «Дні студентської науки». У межах конференції другого травня відбулося засідання секції «Особливості реалізації та захисту прав і свобод людини в умовах воєнного стану».

74587527MyCollagesIMG 20230502 171326 405 edit 194129794337564
Розпочалося засідання секції із привітання декана факультету громадського розвитку та здоров’я, професора Руслана Пеленьо та в.о. завідувача кафедри права, доцентки Юлії Коверко, які наголосили на важливості залучення студентської молоді до наукової роботи. А далі під керівництвом модераторів секції доцентки кафедри права Ольги Капітан та здобувачки вищої освіти 3-го курсу Ярини Гаврилюк учасники конференції представляли результати своїх наукових досліджень в галузі права. Їх доповіді стосувалися таких актуальних питань, як сучасні проблеми реалізації та захисту прав людини, а також особливості правового регулювання трудових, сімейних, цивільних, господарських та інших правовідносин в умовах дії правого режиму воєнного стану.
Дякуємо всім учасникам конференції за цікаві теми та дискусії, які виникали під час виступів.

Ярина Гаврилюк,
здобувачка вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»