logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

1

25 жовтня здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Право" 2-го та 3-го курсів відвідали Львівську міську раду. У великій сесійній залі студенти прослухали ознайомчу лекцію про структуру міської ради та функції її департаментів.

Пізніше майбутні правники відвідали юридичний департамент Львівської міської ради. Заступник директора департаменту, начальник управління правової роботи Мирослав Гавриляк розповів здобувачам вищої освіти про структуру, завдання та напрямки роботи відділів департаменту, а ще ознайомив з особливостями проходження виробничої практики на базі юридичного департаменту.
Також студенти дізналися про програму стажування у Львівській міській раді "Перший кар'єрний крок". Координатор програми Наталія Томчук зазначила, що участь у програмі стажування дасть змогу учасникам не лише проявити лідерські якості та здобути практичний досвід, а й стати частиною команди Львівської міської ради.

1

Марія Кізимишин, здобувачка вищої освіти, ОПП "Право"