logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

IMG f66b859a04f5eaacd202f8dd2b53dd7b V edit 1567678564043601
28 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція з навчальної дисципліни “Теорія держави і права” (відповідальний за дисципліну Олег Винарчик) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП “Право” 1-го курсу, яку провела прокурор Франківської окружної прокуратури м. Львова, кандидат юридичних наук Інна Федулова. Тема лекції: “Характеристика юридичної відповідальності за корупційні діяння та пов’язані із корупцією правопорушення”.

IMG 5a965969956bd2c6559e1408e9a35324 V

Під час лекції спікер звернула увагу студентів на історичний контекст проявів корупції як явища, що негативно впливає на розвиток та еволюцію держави і суспільства, законодавство, яке регулює відповідну сферу суспільних відносин, органи, що становлять антикорупційну структуру та покликані вести щоденну боротьбу з різними проявами корупції та можливу відповідальність за діяння, що підпадають під ознаки корупції.
Зустріч зі здобувачами пройшла у цікавій дискусійній формі, обговоренні конкретних фабул (правовідносин) та ситуацій із практичної діяльності, а наприкінці лекції Інна Миколаївна відповіла на запитання студентів.
Колектив кафедри права висловлює подяку гості за змістовну лекцію, надані настанови та можливість спілкування студентів із практикуючими юристами, які щоденно стоять на сторожі конституційних прав i свобод громадян України, моральності та верховенства права.

IMG b0c44bb04aae017a77797a426aba964b V

Допис підготував Олег Винарчик, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри