EN   UA

logo КАФЕДРА ПРАВА

 В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко
 
Телефон кафедри: (032) 239-26-58 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів 
E-mail: law@lvet.edu.ua 

 fb     іnstagram    telegramm 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

1

29 листопада 2023 року з метою актуалізації та модернізації відповідно до викликів часу освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів та магістрів права відбулося засідання експертної ради стейкхолдерів спеціальності 081 “Право”.

 

1

Начальник Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби на кордоні Андрій Талама, юрист Віталія Шепега, начальник юридичного відділу Солонківської ОТГ Ірина Ширій-Ярема, головний спеціаліст юридичного сектору Городоцької міської ради та випускниця ОПП “Право” Марта Кіндєєва, ознайомившись напередодні з проєктами освітньо-професійних програм, обговорили їх актуальність та повноту. Участь у засіданні взяли також декан факультету громадського розвитку та здоров’я, професор Руслан Пеленьо, в. о. завідувача кафедри права, доцент Юлія Коверко, гарант бакалаврської освітньо-професійної програми, доцент Олена Різенко, гарант магістерської освітньо-професійної програми, доцент Ростислав Лемеха, доцент кафедри права Христина Кульгавець, а також член проєктної групи адвокат Назар Голубець.
У процесі обговорення Віталія Шепега зазначила, що освітні компоненти, передбачені освітніми програмами, дають змогу здобувачам отримати належну теоретичну та практичну підготовку, а вказані компетентності відповідають сучасним запитам роботодавців. Андрій Талама запропонував відводити ще більше часу для залучення юристів-практиків до навчального процесу.

1

Дякуємо всім учасникам зустрічі за корисний та конструктивний діалог і співпрацю у сфері вдосконалення навчального процесу.

Допис підготувала Олена Різенко, доцент кафедри права

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru