logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

1 1

20 червня 2024 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Право» була проведена гостьова лекція з навчальної дисципліни «Актуальні питання судочинства в Україні». Її прочитав Володимир Рибалко, кандидат юридичних наук, адвокат, головний спеціаліст відділу з питань реалізації повноважень з питань незалежності суддів управління забезпечення діяльності членів Вищої ради правосуддя.

2

Лектор ознайомив магістрантів із повноваженнями та функціональним призначенням Вищої ради правосуддя, а також детально охарактеризував підстави дисциплінарної відповідальності суддів.

Для кращого розуміння теми Володимир Рибалко презентував здобувачам практичний посібник «Підстави дисциплінарної відповідальності суддів» (Сімонишина Ж. В., Рибалко В. О., 2023), який допоможе майбутнім правникам розпізнати у поведінці судді ознаки дисциплінарного проступку.

Допис підготувала Юлія КОВЕРКО, доцент, виконувач обов’язків завідувача кафедри права