logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 19 жовтня 2018 року № 1135 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» у період із 10 по 14 грудня 2018 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького проведено тематичні заходи з питань реалізації і захисту прав людини.

Цикл заходів, присвячених правам людини розпочався із бесіди асистента кафедри права М. М. Шикоряка зі студентами-правниками на тему: «Загальна декларація прав людини 1948 р. та сучасне праворозуміння».
11 грудня доцент кафедри Б.В. Мелех для студентів інших спеціальностей провів лекторій на тему: «Права людини та громадянина».
12 грудня студенти-правники змагалися у правничій інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», де перемогу здобула команда студентів 3 курсу спеціальності 081 «Право».

13 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права у ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького працывники кафедри права провели міжнародний круглий стіл «Права людини в сучасному вимірі», в якому взяли участь ректор університету професор В.В.Стибель, декан факультету ВГЕП, доцент Р.А.Пеленьо, науково-педагогічні працівники кафедри права, а також завідувач кафедри філософії та педагогіки, доцент О.Є. Смолінська На запрошення завідувача кафедри права професора В.І Андріїва. участь у круглому столі взяли заступник директора Інституту права, економіки та адміністрування Університету Яна Кохановського в м. Кельце (Польща) Хуберт Качмарчик та Радник Президента Міжнародної громадської організації «Міжнародна дипломатична місія народної дипломатії «Європейська Україна» Анжела Антонова. Під час засідання круглого столу було укладено Угоду про співпрацю між кафедрою права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (Україна) та Інститутом права, економіки та адміністрування.

Університету Яна Кохановського в м. Кельце (Польща), а також підписано Меморандум про співпрацю університету з Міжнародною громадської організації «Міжнародна дипломатична місія народної дипломатії «Європейська Україна».

Завершився «Тиждень права» еко-лекцією на тему: «Діяльність людини крізь призму екологічних прав», яку провела доцент кафедри права О. В. Ніканорова для студентів інших спеціальностей.