logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

Гроші й сьогодні багато про що говорять!
Проблема лише в тому, що доводиться дуже сильно збільшувати гучність!
Альфред Ньюмен

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – це тиждень, коли у близько 170 країнах світу проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій та змагань із фінансової обізнаності. В Україні така ініціатива проходить за інформаційної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національного банку України, USAID «Проект трансформація фінансового сектору», Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Незалежної асоціації банків України. Цього року освітні заходи для студентів відбуваються з 25 по 31 березня під гаслом «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

До святкування Всесвітнього тижня грошей долучилася і кафедра права. Зокрема 26 березня проведено круглий стіл, під час якого доцент кафедри права, к.е.н. Юлія Коверко ознайомила студентів-правників з поняттям та функціями грошей, розповіла цікаві та маловідомі факти про гроші, про фактори впливу, які сприяють та провокують до прийняття нестандартних грошових рішень, а також відкрила присутнім секрети успішного фінансового планування.
У рамках проведення Всесвітнього тижня грошей серед студентів-правників було оголошено конкурс на краще фото, присвячене власним фінансам та заощадженням. У конкурсі за рішенням журі перемогу здобула студентка 3 курсу Христина Назар, яка отримала символічний подарунок - скарбничку.

Долучилися також студенти-правники до конкурсу відео-робіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів денної форми навчання закладів вищої освіти України, оголошеного Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Відео-робота Валерія Каплуна та Марти Васько за результатами громадського голосування посіла 20 місце серед 63 учасників.