logo КАФЕДРА ПРАВА

В.о. завідувача кафедри, кандидатка економічних наук, доцентка Юлія Андріївна Коверко

Телефон кафедри: (032) 239-26-58
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50, м. Львів
E-mail: law@lvet.edu.ua

fb     іnstagram    telegramm

Відповідно до Указу президента України «Про День юриста» №1022/97 від 16.09.1997 р. , щорічно 8 жовтня відзначається професійне свято – День юриста.

Традиційно цьогоріч на урочистому засіданні з нагоди відзначення професійного свята зібрались усі студенти-правники та працівники кафедри права. З вітальним словом до студентів та викладачів кафедри права звернувся наш ректор, професор В.В. Стибель. З привітанням від імені декатану факутьтету ВГЕП виступила заступниця декана з виховної роботи Г.В. Сус.
Бажав професійних здобутків майбутнім юристам завідувач кафедри права, професор В.І. Андріїв. А завідувачка кафедри філософії та педагогіки, професорка О.Є. Смолінська не лише привітала усіх присутніх юристів, дійсних та майбутніх, а й подарунком відзначила переможницю конкурсу «Привітай викладача», авторку найкращого привітання, студентку 3-го курсу Ірину Тарас.

Родзинкою святкування Дня юриста стала постановка судових дебатів у справі за мотивами відомої казки «Вовк та семеро козенят». Студентський правовий дискусійний клуб «Aequitas» презентував частину судового розгляду кримінальної справи за казковим сюжетом, але судді, прокурор, захисник, обвинувачений та потерпілі так реалістично зіграли свої ролі в кримінальному процесі, що усі присутні уявили себе на справжньому судовому засіданні.

Дякуємо усім, хто розділив з нами святкування професійного свята!

Vivat Lex!