Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

На кафедрі біотехнології та радіології ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького під керівництвом доцентки Наталі Шемедюк у вересні відбулося стажування докторки Люблінського медичного університету Еви Дудзінської. Згодом викладачів навзаєм запрошено стажуватися на кафедрі генетики Люблінського медичного університету, якою керує доктор медичних наук, професор, практикуючий лікар Януш Коцький.

Першою виявила бажання стажуватися доцентка Наталія Шемедюк. Викладачка працювала з культурою стовбурових клітин і методами одержання стовбурових клітин з пуповинної крові людини, готувала клітини до електропорації з метою вивчення наслідків вірусної транформації. Вона вдосконалила навики роботи у лабораторіях клітинної інженерії, генетичної інженерії, а також стала слухачем семінару на тему «Механізми канцерогенезу» під керівництвом докторки, професорки факультету біології і біотехнології Ванди Малек, який відбувся в Люблінському університеті Марії Склодовської-Кюрі.