EN   UA

Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ 

 Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

 

 

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

MyCollages 3

З 20 по 24 січня старші викладачі кафедр епізоотології, біотехнології та радіології, кандидат ветеринарних наук Ольга Руденко та кандидат біологічних наук Христина Малишева, успішно пройшли курс підвищення кваліфікації «Методика проведення ПЛР у режимі реального часу».

Навчання проходило на базі Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок й охоплювало як теоретичну, так і практичну підготовку. Основний акцент було зроблено на застосуванні полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у реальному часі для діагностики інфекційних захворювань тварин.

Основні напрями курсу:

✔ Сучасні підходи до проведення ПЛР у режимі реального часу.

✔ Методики підготовки зразків та роботи з реагентами.

✔ Аналіз та інтерпретація отриманих результатів.

✔ Застосування ПЛР у реальному часі для швидкої та точної діагностики інфекційних захворювань.

 Screenshot 2

Метод ПЛР у режимі реального часу є незамінним інструментом у ветеринарній лабораторній діагностиці та біотехнологічних дослідженнях. Його головні переваги – висока чутливість, специфічність та можливість отримання швидких і точних результатів. Використання цієї технології дає змогу своєчасно виявляти небезпечні патогени, здійснювати епізоотологічний моніторинг та запобігати поширенню інфекційних хвороб серед тварин. Окрім діагностики, ПЛР у реальному часі широко застосовується у біотехнології, зокрема в генній інженерії, фармацевтичній біотехнології, розробці біопрепаратів, контролі якості біопродукції, а також у дослідженнях генетичних та інфекційних захворювань.

Стажування допомогло учасницям розширити спектр лабораторних методів, що використовуються у навчальному процесі та наукових дослідженнях, а також підвищити свій професійний рівень. Отримані знання та практичні навички сприятимуть удосконаленню діагностики інфекційних захворювань, підготовці висококваліфікованих спеціалістів та впровадженню молекулярно-біологічних методів у біотехнологію.

MyCollages 4

Допис підготували Ольга РУДЕНКО, кандидат ветеринарних наук, та Христина МАЛИШЕВА, кандидат біологічних наук

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru