Емблема кафедриКАФЕДРА БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА РАДІОЛОГІЇ

Завідувач кафедри, доктор сільськогосподарських  наук, професор Буцяк Василь Іванович

Контакти:
м. Львів, вул. Пекарська, 50
Головний корпус, тел.: (032) 239-26-93; 097 12 15 821,
E-mail: v.butsyak@gmail.com

Під керівництвом доцентки кафедри біотехнології та радіології Наталії Шемедюк шестеро студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» набувають умінь і навичок у сучасних лабораторіях Інституту біотехнології та біології Жешівського університету (РП).

З польського боку тісну співпрацю підтримує докторка, віце-декан Малгожата Куш-Лішкевич. Наші студенти: Катерина Дорошенко, Олена Зозуля, Ірина Макарук, Любомир Верхоляк, Оксана Іванців, Юля Саміло опановують методи молекулярної, клітинної біології, генетичної інженерії, рідинної хроматографії. Захоплюють скрупульозність, старанність, ентузіазм, з якими біотехнологи виконують завдання, радість за отримання очікуваного результату. Таке навчання – цінний досвід майбутнього фахівця з біотехнології. Вдячні польським колегам за створення умов нашим студентам для можливості реалізувати практичну частину навчального плану з дисциплін «Молекулярна біологія», «Загальна та молекулярна генетика», «Біоінженерія».

Наталія Шемедюк, доцентка кафедри біотехнології та радіології