КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук,  професор Мисак Андрій Романович

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

Досягненням в набутті фахових знань, особливо в галузі ветеринарної науки і практики, не має меж…
Цікавими та дуже насиченими як для практикуючих лікарів ветеринарної медицини, так і для студентів старших курсів ФВМ були 14 та 15 листопада. Адже в ці осінні дні на базі ветеринарної клініки СоноВет та кафедри хірургії ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького, за спонсорської підтримки компанії Барбус/Hill's, відбувся семінар та Майстер-клас з візуальної діагностики хвороб дрібних домашніх тварин, яку провадила кандидатка ветеринарних наук, доцентка кафедри хірургії Віта Володимирівна Пріцак (Viktorya Pritsak).

Дякуємо усім учасникам семінару за активну участь та продуктивно проведене навчання. Успіхів Вам у навчанні та роботі!

Юрій Леньо, доцент