КАФЕДРА ХІРУРГІЇ logo 2

тел.: (032) 239-26-70;  (032) 239-26-67
e-mail: hirurgia-fvm@ukr.net

1

19 червня 2024 року очільник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, професор Іван Парубчак зустрівся та поспілкувався з колегами-науковцями, представниками SPT Group Володимиром Резніченком та Ігорем Ковалевичем, а також професором кафедри хірургії Андрієм Мисаком та завідувачем кафедри хірургії доцентом Вітою Пріцак.

1

Учасники зустрічі обговорили розпочатий раніше пілотний проєкт, результати якого стали підставою підписання Договору про продовження співпраці у сфері наукових розробок між Університетом, компанією SPT Group та Національним університетом “Львівська політехніка”.

1

Віримо, що обговорені ідеї, завдяки знанням, досвіду та вмінням колективу науковців і розробників, найближчим часом будуть втілені та приноситимуть користь людям.

Пресслужба